Malanowski i partnerzy: Śmiertelny pojedynek (571)

Malanowski i partnerzy: Śmiertelny pojedynek (571)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Do Malanowskiego zgłasza się Joanna, która martwi się o szwagra. Jakiś czas temu kobieta została porzucona przez męża. Teraz jest z jego bratem. Boi się, że grozi mu niebezpieczeństwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Do Malanowskiego zgłasza się Joanna, która martwi się o szwagra, Filipa. Okazuje się, że jakiś czas temu kobieta została porzucona przez męża. Teraz jest w związku z jego bratem. Jakiś czas temu zauważyła, że mężczyzna został pobity i zaczęła się o niego bać. Magda i Tomek obserwują partnera klientki. Pierwsze z nich ustala, że Filip bierze udział w nielegalnych walkach bez zasad i do tej pory nie przegrał żadnego pojedynku. Drugie staje się świadkiem spotkania Filipa z groźnymi przestępcami. Wszystko wskazuje na to, że ukochany Joanny jest ich dłużnikiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także