Malanowski i partnerzy: Śmierć Róży (683)

Malanowski i partnerzy: Śmierć Róży (683)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Dzięki współpracy detektywów i policji seryjny zabójca zostaje zatrzymany. Wówczas okazuje się, że ktoś podszył się pod aresztowanego. Narzeczony ofiary zleca Malanowskiemu śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Wszystkie dowody wskazują na to, że młoda dziennikarka Róża Kazań padła ofiarą seryjnego mordercy. Dzięki współpracy detektywów i policji Wojciech Radonek zostaje zatrzymany. Wówczas okazuje się, że ktoś podszył się pod aresztowanego, by zmylić śledczych. Narzeczony Róży błaga Malanowskiego, by detektywi kontynuowali dochodzenie i dowiedzieli się, kto naprawdę zamordował jego partnerkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także