Malanowski i partnerzy: Seks i kłamstwa (580)

Malanowski i partnerzy: Seks i kłamstwa (580)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Na prośbę klienta detektywi obserwują jego żonę. Zgromadzone informacje potwierdzają, że kobieta ma romans. Jakiś czas później do Malanowskiego dociera wiadomość, że została ona zamordowana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Na prośbę klienta, Karola, detektywi obserwują jego żonę, Agnieszkę. Informacje przez nich zgromadzone potwierdzają, że kobieta ma romans. Mąż rozwodzi się z nią. Jakiś czas później do Malanowskiego dociera wiadomość, że Agata została zamordowana. Jej ciało znaleziono w pobliżu parkingu, na którym spotykała się z kochankiem. Autopsja pozwala stwierdzić, że kobietę uduszono. Wcześniej dobrowolnie odbyła stosunek seksualny. Karol, jako główny podejrzany w sprawie, trafia do aresztu. Jego adwokat prosi Bronisława o odnalezienie zabójcy Agnieszki. Wkrótce detektywi odkrywają, że kobieta miała więcej tajemnic, niż mogli przypuszczać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także