Malanowski i partnerzy: Pułapki miłości (606)

Malanowski i partnerzy: Pułapki miłości (606)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Bronisław, Magda i ich klientka przeszukują stary budynek, w którym prawdopodobnie przebywa córka kobiety, Lilka. Znajdują ją poturbowaną. Okazuje się, że dziewczyna została zgwałcona.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Bronisław, Magda i ich klientka, Justyna Marzec, przeszukują opuszczony budynek, w którym prawdopodobnie przebywa córka Justyny, nastoletnia Lilka. Znajdują ją półprzytomną i poturbowaną. Wzywają pogotowie. Trzy dni później okazuje się, że dziewczyna została zgwałcona. Ktoś podał jej narkotyk, zabrał do pustostanu i wykorzystał seksualnie. O sprawie poinformowano policję, ale Justynie zależy, by w dochodzenie włączyli się również prywatni detektywi. Magda i Tomek ustalają, że nastolatka dużo czasu spędzała w jednym z warszawskich klubów, w którym była również feralnej nocy. Tomek sprawdza to miejsce. W tym samym czasie Magda jedzie porozmawiać z Lilką. Na miejscu zastaje jej chłopaka, Bartka. Niezadowolona z jego obecności Justyna wdaje się w kłótnię z córką. W klubie Tomek rozmawia z barmanem, w pewnej chwili zostaje wyproszony na zewnątrz przez szefa ochrony.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także