Malanowski i partnerzy: Nieślubny syn (605)

Malanowski i partnerzy: Nieślubny syn (605)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:W biurze zjawiają się Tadeusz Szymanowski z żoną. Mężczyzna dowiedział się niedawno, że ma nieślubnego syna. Wiadomo jedynie, że mężczyzna nazywa się Ksawery i wychował się w domu dziecka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

W biurze zjawiają się Tadeusz Szymanowski z żoną Tamarą. Mężczyzna dowiedział się niedawno, że ma nieślubnego syna z poprzedniego związku. Wie, że młody mężczyzna nazywa się Ksawery, wychował się w domu dziecka i mieszka w Warszawie. Prosi detektywów, by go odnaleźli. Magda i Tomek szybko ustalają listę mężczyzn, którzy spełniają warunki określone przez klienta. Wkrótce okazuje się, że dwaj z wytypowanych zostali zamordowani. Detektywi dochodzą do wniosku, że ktoś, tak jak oni, szuka syna Tadeusza i chce go zabić. Postanawiają zastawić pułapkę na potencjalnego zabójcę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także