Malanowski i partnerzy: Mały sąsiad (589)

Malanowski i partnerzy: Mały sąsiad (589)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Aneta jest zaniepokojona sińcami na ciele syna. Kobieta pracuje w Holandii, a chłopcem pod jej nieobecność zajmuje się babcia. Malanowski ma ustalić, czy dziecku nie dzieje się nic złego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Aneta Misiak jest zaniepokojona sińcami, które zauważyła na ciele syna, Bartka. Kobieta pracuje w Holandii, a chłopcem pod jej nieobecność zajmuje się babcia. Malanowski zgadza się ustalić na prośbę klientki, czy nie dzieje mu się jakaś krzywda. Markowi udaje się zdobyć sympatię chłopca. Okazuje się, że źle znosi on wyjazd matki i czuje się przez nią opuszczony. Rozpowiada kolegom, że jego ojciec urządza mu wystawną imprezę urodzinową. Detektywi szybko orientują się, że choć siniaki, które zauważyła Aneta, powstały podczas gry w piłkę, to Bartek rzeczywiście może mieć poważne kłopoty.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także