Malanowski i partnerzy: Fatalna miłość (577)

Malanowski i partnerzy: Fatalna miłość (577)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:W agencji zjawia się Paweł. Od śmierci żony mężczyzna sam opiekował się osiemnastoletnią córką, Igą. Ostatnio dziewczyna wyprowadziła się od niego, a wkrótce całkiem znkinkęła.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

W agencji zjawia się owdowiały Paweł. Od śmierci żony mężczyzna sam opiekował się osiemnastoletnią córką, Igą. Ostatnio dziewczyna wyprowadziła się od niego. Po kilku tygodniach przysłała informację, że nie chce mieć z nim nic wspólnego i zniknęła. Paweł chce, aby ludzie Malanowskiego odnaleźli miejsce pobytu Igi i dowiedzieli się, co u niej słychać. Detektywi postanawiają porozmawiać z przyjaciółką zaginionej, Michaliną. Początkowo dziewczyna nie chce współpracować. Po krótkich negocjacjach Annie i Markowi udaje się wydobyć z niej wiadomość, że Iga poznała dużo starszego od siebie mężczyznę i postanowiła z nim zamieszkać. Niestety Michalina nie zna ich adresu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także