Malanowski i partnerzy: Echa przeszłości (600)

Malanowski i partnerzy: Echa przeszłości (600)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:W agencji u Malanowskiego zjawia się Aleksandra, która twierdzi, że jest jego córką. W trakcie rozmowy okazuje się, że przed laty detektyw był związany z matką dziewczyny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

W agencji u Malanowskiego zjawia się, Aleksandra Rylska. Młoda kobieta twierdzi, że jest jego córką i ma mu za złe, że nie interesował się rodziną. W trakcie rozmowy okazuje się, że przed laty detektyw faktycznie był w związku z matką Aleksandry, Bożeną. Pewnego dnia kobieta wyjechała i zupełnie zerwała z nim kontakt. Mężczyzna postanawia odnaleźć dawną miłość i wyjaśnić sprawę. Dowiaduje się jednak, że Bożena nie żyje. Wtedy spotyka się z jej siostrą Zofią, która może wiedzieć, czyim dzieckiem jest Aleksandra.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także