Malanowski i partnerzy: Druga młodość (309)

Malanowski i partnerzy: Druga młodość (309)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2011   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:W agencji zjawia się kobieta zaniepokojona postępowaniem swojej matki. 60-latka związała się z dużo młodszym od siebie mężczyzną. Córka podejrzewa, że chce on przejąć majątek matki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego detektywi: Marta (Marta Leleniewska), Marek (Marek Krupski), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, odszukać zaginione osoby, wytropić zdradzających się małżonków, handlarzy narkotyków czy podejrzanych o zabójstwo. Sprawy, które zlecają im klienci, są często niezwykle trudne i niebezpieczne.

W tym odcinku

W biurze agencji zjawia się Laura Pawelec. Kobieta jest zaniepokojona postępowaniem swojej matki, Bożeny. 60-latka związała się ostatnio z dużo młodszym od siebie mężczyzną, Hubertem Rożkiem. Córka podejrzewa, że jest on oszustem, chcącym przejąć majątek jej matki. Wynajmuje więc detektywów, by go sprawdzili. Wkrótce okazuje się, że Hubert podaje Bożenie leki, które jej szkodzą. Dodatkowo razem z zaprzyjaźnionym notariuszem przygotowuje umowę, mającą pozbawić ją praw do swojego majątku. Niedługo potem Laura zgłasza zaginięcie matki. Jest przekonana, że za tym wszystkim stoi Hubert.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także