Malanowski i partnerzy: Dom na odludziu (603)

Malanowski i partnerzy: Dom na odludziu (603)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Klientka Malanowskiego twierdzi, że jest obserwowana. Magda i Tomek przyjeżdżają do jej domu. Spędzają w nim trzy dni. Gdy zaczynają sądzić, że kobieta zmyśla, dostrzegają postać z lornetką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Do biura Malanowskiego przychodzi pani Krystyna. Mieszkająca pod lasem kobieta, której mąż, kierowca tira, często przebywa poza domem, zauważyła, że jest obserwowana przez obcego mężczyznę. Twierdzi, że nieznajomy chce ją zabić. Błaga, by ludzie Malanowskiego zajęli się jej prześladowcą. Tego samego dnia Magda i Tomek przyjeżdżają do domu Krystyny. Spędzają w nim trzy dni, ale zauważają jedynie, że gospodyni domu podrywa Tomka. Tajemniczy mężczyzna nie pojawia się ani razu. Gdy zaczynają sądzić, że cała sytuacja została zmyślona, zauważają postać, która przez lornetkę obserwuje posesję klientki. Magda biegnie zatrzymać podglądacza, po drodze zauważa charakterystyczny samochód.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także