Malanowski i partnerzy: Cena piękna (311)

Malanowski i partnerzy: Cena piękna (311)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2011   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Modelka Ewa Witek sądzi, że ktoś ją podtruwa, próbując zrujnować jej karierę. Detektywi odkrywają, że ktoś regularnie dodaje rtęć do kosmetyków Ewy. Podejrzane są koleżanki z agencji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego detektywi: Marta (Marta Leleniewska), Marek (Marek Krupski), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, odszukać zaginione osoby, wytropić zdradzających się małżonków, handlarzy narkotyków czy podejrzanych o zabójstwo. Sprawy, które zlecają im klienci, są często niezwykle trudne i niebezpieczne.

W tym odcinku

Do biura agencji zgłasza się modelka Ewa Witek. Kobieta od dłuższego czasu ma problemy z cerą. Jest przekonana, że ktoś ją podtruwa, próbując zrujnować jej karierę. Wkrótce ma odbyć się casting, zorganizowany przez łowców talentów ze Stanów Zjednoczonych. Kobieta boi się, że tajemniczy wróg będzie próbował nie dopuścić jej do udziału w konkursie. Detektywi odkrywają, że ktoś regularnie dodaje rtęć do kosmetyków Ewy. Podejrzenia padają na jej koleżanki z agencji. Tymczasem okazuje się, że chłopak Ewy pracuje w laboratorium chemicznym. Ludzie Malanowskiego są przekonani, że tam należy szukać rozwiązania tej zagadki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także