Malanowski i partnerzy: Brudne pranie (297)

Malanowski i partnerzy: Brudne pranie (297)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2011   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Magda jest świadkiem porwania młodej dziewczyny. Stara się interweniować, ale napastnicy unieruchamiają ją gazem łzawiącym. Następnego dnia znajduje w swojej kurtce telefon.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego detektywi: Marta (Marta Leleniewska), Marek (Marek Krupski), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, odszukać zaginione osoby, wytropić zdradzających się małżonków, handlarzy narkotyków czy podejrzanych o zabójstwo. Sprawy, które zlecają im klienci, są często niezwykle trudne i niebezpieczne.

W tym odcinku

Magda Dębska jest świadkiem porwania z pralni młodej dziewczyny. Podczas zdarzenia stara się interweniować, ale napastnicy unieruchamiają ją gazem łzawiącym. Gdy dochodzi do siebie, wzywa policję. Następnego dnia, gdy okazuje się, że nie ustalono jeszcze danych porwanej, znajduje w swojej kurtce telefon komórkowy. Na podstawie numeru abonenta, detektywi zdobywają potrzebne informacje. Gdy przyjeżdżają do mieszkania porwanej, odkrywają, że zostało całkowicie splądrowane. Dzięki automatycznej sekretarce, ustalają, że pewien zdenerwowany mężczyzna poszukuje zaginionej Joanny Czerskiej. Detektywi starają się, z pomocą wiadomości,rozwiązać zagadkę tajemniczego zniknięcia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także