Malanowski i partnerzy (797)

Malanowski i partnerzy (797)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Witwiccy proszą Malanowskiego o pomoc w odnalezieniu ich sprzątaczki, która pracuje u nich nielegalnie. Ania i Marek ustalają, że ciężarna zaginiona była pacjentką drogiej kliniki w Warszawie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 2 marca
za 10 dni
5:15 Polsat Film (z napisami)
wtorek, 3 marca
za 11 dni
5:00 Polsat Film (z napisami)

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Joanna i Przemysław Witwiccy proszą Malanowskiego o pomoc w odnalezieniu ich sprzątaczki, Ukrainki Mariny Bakunowicz, która pracuje u nich nielegalnie. Po przeszukaniu rzeczy zaginionej Ania i Marek ustalają, że Marina była w ciąży, którą prowadziła droga klinika w Warszawie. Witwiccy w końcu przyznają, że wynajęli Marinę jako surogatkę. Trop prowadzi do agencji pośredniczącej w zatrudnianiu "opiekunek do dzieci". Ania i Marek zgłaszają się tam jako małżeństwo i zakładają podsłuch. Wkrótce sprawa nabiera tempa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także