Malanowski i partnerzy (765)

Malanowski i partnerzy (765)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Marika Schmidt prosi o pomoc w odnalezieniu syna. Jej mąż, szef lokalnej mafii, zginął w ataku bombowym. Detektywi odkrywają, że chłopak mógł zostać uprowadzony przez jednego z ludzi mafiosa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

W biurze detektywów zjawia się Marika Schmidt, która prosi o pomoc w odnalezieniu syna. Jej mąż, szef lokalnej mafii, miesiąc wcześniej zginął w ataku bombowym. Detektywi mimo wątpliwości podejmują się zadania. Wkrótce odkrywają, że chłopak mógł zostać uprowadzony przez jednego z ludzi mafiosa. Wkrótce śledczy ustalają, że w sprawę może być zamieszana grupa "Zodiaka". Tymczasem w domu klientki zjawia się Kamil Schmidt. Wychodzi na jaw, że mężczyzna upozorował własną śmierć, a teraz chce zabrać syna i wyjechać z nim z Polski.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także