Malanowski i partnerzy (758)

Malanowski i partnerzy (758)

3.7/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Do detektywów zgłasza się ksiądz, który martwi się o swoją parafiankę. Zofia Niewiadomska wierzy, że jej mieszkanie jest nawiedzone. Magda poznaje jej wnuka. Tomek odkrywa, że nastolatek ma długi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 28 lutego
za 5 dni
11:30 Polsat Play (z napisami)
poniedziałek, 5 marca
za 10 dni
4:00 Super Polsat (z napisami)

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Do detektywów zgłasza się ksiądz, który martwi się o swoją parafiankę. Zofia Niewiadomska wierzy, że jej mieszkanie jest nawiedzone przez duchy i dostała list od zmarłego męża. Magda wynajmuje u niej pokój i poznaje jej wnuczka Maćka. Tomek odkrywa, że nastolatek ma długi u praskiego bandziora i prawdopodobnie zależy mu na szybkiej sprzedaży mieszkania babci.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także