Malanowski i partnerzy (749)

Malanowski i partnerzy (749)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Ania i Marek biorą udział w bankiecie organizowanym przez ich klienta. Mężczyzna był podejrzewany o gwałt. Podczas imprezy pada strzał. Marek zostaje uprowadzony przez bandytów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Ania i Marek biorą udział w bankiecie organizowanym przez ich klienta Stanisława Jarmułowskiego. Mężczyzna był podejrzewany o gwałt. Podczas imprezy pada strzał. Marek zostaje uprowadzony wraz z dziennikarką Zuzanną Renk przez bandytów. Malanowski i policja rozpoczynają poszukiwania detektywa. Jednocześnie wychodzi na jaw, że Jarmułowski jest winny zarzucanych mu czynów. A kobieta, którą zgwałcił, próbowała odebrać sobie życie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także