Malanowski i partnerzy (741)

Malanowski i partnerzy (741)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Klientką Malanowskiego zostaje 18-letnia Paulina Dębicka, która chce się dowiedzieć, kto jest jej biologicznym ojcem. Wiadomo jedynie, że poszukiwany mężczyzna ma na imię Andrzej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Klientką agencji Malanowskiego zostaje 18-letnia Paulina Dębicka, która chce się dowiedzieć, kto jest jej biologicznym ojcem. Niestety nie dysponuje wieloma informacjami. Wiadomo jedynie, że poszukiwany mężczyzna ma na imię Andrzej i chodził z matką Pauliny do szkoły. Mimo tak skąpych informacji śledczym udaje się trafić na dwóch mężczyzn o takim imieniu, niestety po badaniach DNA okazuje się, że żaden nie może być ojcem klientki. Tymczasem w kancelarii zjawia się matka Pauliny, która domaga się zakończenia śledztwa. Chce sama ujawnić prawdę córce.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także