Malanowski i partnerzy (723)

Malanowski i partnerzy (723)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:W biurze zjawia się adwokat. Reprezentuje swojego zmarłego klienta, biznesmena. Wręcza nagranie i wychodzi. Na filmie przedsiębiorca prosi detektywa o zbadania okoliczności własnej śmierci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

W biurze detektywów zjawia się adwokat w imieniu swojego niedawno zmarłego klienta bogatego biznesmena Aleksandra Lipińskiego. Wręcza Malanowskiemu nagranie, swoją wizytówkę i wychodzi. Na filmie przedsiębiorca prosi detektywa o zbadania okoliczności jego własnej śmierci. Podejrzewał bowiem, że jego młoda żona próbuje go zabić. Śledczy odkrywa, że za przyczynę śmierci Lipińskiego uznano problemy z sercem. Ma wątpliwości, czy jego podejrzenia nie były jedynie wytworem wyobraźni chorego człowieka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także