Malanowski i partnerzy (722)

Malanowski i partnerzy (722)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Policja uważa, że Agnieszka popełniła samobójstwo, jednak jej narzeczony jest przekonany, że została zamordowana. Detektywi odkrywają, że kobieta miała wielu wrogów, m.in. agresywnego byłego męża.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Policja uważa, że Agnieszka Gawłowska, która od lat cierpiała na depresję, popełniła samobójstwo. Jednak jej narzeczony jest przekonany, że kobieta została zamordowana. Śledczy odkrywają, że Agnieszka miała wielu wrogów. Szukają osoby, która życzyła jej śmierci. W związku z tym sprawdzają m.in. biznesmena, któremu Gawłowska pokrzyżowała szyki, oraz agresywnego byłego męża.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także