Malanowski i partnerzy (715)

Malanowski i partnerzy (715)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Reżyser Marciniak prosi detektywów o pomoc. Niedawno w swoim dokumencie zasugerował, że biznesmen Grodzki jest gangsterem. Od tej pory ktoś go śledzi. Filmowiec wierzy, że stoi za tym Grodzki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 22 stycznia
za 3 dni
4:30 Super Polsat (z napisami)
czwartek, 23 stycznia
za 4 dni
4:00 Super Polsat (z napisami)
niedziela, 26 stycznia
za 7 dni
3:30 Super Polsat (z napisami)

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Reżyser Karol Marciniak prosi detektywów o pomoc. Niedawno w swoim dokumencie zasugerował, że biznesmen Damian Grodzki jest gangsterem. Od tej pory ktoś go śledzi i mu grozi. Filmowiec wierzy, że za wszystkim stoi Grodzki. Wszystko wskazuje na to, że klient ma rację, gdy z Wisły zostaje wyłowione ciało jedynego z bohaterów filmu, który zgodził się szczerze rozmawiać o brudnych interesach biznesmena.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także