Malanowski i partnerzy (686)

Malanowski i partnerzy (686)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Rolnik Krzysztof Czekań prosi śledczych o odnalezienie żony, która niedawno go zostawiła. Kobieta uciekła z tajemniczym Romanem. Detektywi odkrywają, że para napadła na przydrożny bar.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Rolnik Krzysztof Czekań prosi śledczych o odnalezienie żony, która niedawno go zostawiła. Kobieta, zmęczona życiem na gospodarce, uciekła z tajemniczym Romanem. Detektywi ruszają ich tropem. Odkrywają, że para napadła na przydrożny bar. Krzysztof nie może uwierzyć, że jego była partnerka jest do tego zdolna. Wkrótce współpracownicy Malanowskiego znajdują Romana. Żony ich klienta jednak z nim nie ma.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także