Malanowski i partnerzy (680)

Malanowski i partnerzy (680)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Po całonocnej obserwacji Magda i Tomek wracają do samochodu. Zauważają pobitego młodego mężczyznę i zawożą go do szpitala. Następnego dnia Benjamin zjawia się u nich w biurze. Prosi o pomoc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Po całonocnej obserwacji Magda i Tomek wracają do samochodu. Zauważają pobitego, zamroczonego młodego mężczyznę. Zaniepokojeni zawożą go do szpitala. Następnego dnia Benjamin Le Trocquer zjawia się u nich w biurze. Badania wykazały, że podano mu pigułkę gwałtu. Mężczyzna jest załamany, został okradziony i nie pamięta, z kim spędził wieczór i co robił. W domu czeka na niego narzeczona. Benjamin błaga, by detektywi ustalili, kto podał mu środek i co się z nim działo zeszłej nocy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także