Malanowski i partnerzy (68)

Malanowski i partnerzy (68)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2008-2009   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Szymon Jakubowski
W skrócie:Nabiera tempa śledztwo w sprawie potrącenia Andrzeja Jankowiaka pod jedną z warszawskich agencji towarzyskich. Jego żona była przekonana, że przebywał wtedy zagranicą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trójka detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura mieszczącego się w centrum Warszawy. Jego szefem jest Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak), a partneruje mu dwójka młodych detektywów: Marta (Marta Leleniewska) i Marek (Marek Krupski). Pomagają oni rozwikłać rodzinne dramaty, poszukują zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanym i przebiegłym przeciwnikiem.

W tym odcinku

Nabiera tempa śledztwo w sprawie potrącenia Andrzeja Jankowiaka pod jedną z warszawskich agencji towarzyskich. Jego żona była przekonana, że przebywał on wtedy zagranicą. Wzrasta poziom ryzyka dla wszystkich osób mających związek z tą sprawą. Detektywi Malanowskiego mają okazję doświadczyć najmniej przyjemnych aspektów ich pracy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także