Malanowski i partnerzy (641)

Malanowski i partnerzy (641)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Emilia prosi detektywów o odnalezienie brata. Podejrzewa, że wrócił z zagranicy zrujnowany i jest bezdomny, a duma nie pozwala mu na kontakt z bliskimi. Detektywi rozpoczynają poszukiwania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Emilia prosi detektywów o odnalezienie jej brata, Julka. Mężczyzna miał pracować w Anglii, ale niedawno kobieta widziała bezdomnego, który wyglądał jak on. Problem polega na tym, że rodzina jest skłócona i rodzeństwo nie ma ze sobą kontaktu. Emilia podejrzewa, że chłopak wrócił z zagranicy zrujnowany i wylądował na ulicy. Teraz duma nie pozwala mu na kontakt z bliskimi. Ludzie Malanowskiego rozpoczynają poszukiwania. Magda przeprowadza wywiad wśród stołecznych kloszardów. Pokazuje im zdjęcia Julka, ale twierdzą, że go nie znają. Detektyw ma wrażenie, że czegoś się boją. Wkrótce okazuje się, że w rejonie, w którym klientka widziała brata, grasują chuligani, znęcający się nad bezdomnymi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także