Malanowski i partnerzy (621)

Malanowski i partnerzy (621)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:W biurze detektywów pojawia się Robert z towarzyszącą mu Małgorzatą Szymańską. Mężczyzna zgłasza zaginięcie narzeczonej, Małgorzaty Szymańskiej. Malanowski przyjmuje nietypowe zlecenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

W biurze detektywów pojawia się Robert z towarzyszącą mu Małgorzatą Szymańską. Mężczyzna zgłasza zaginięcie swojej narzeczonej, Małgorzaty Szymańskiej. Malanowski jest zdziwiony, ale wkrótce dowiaduje się, że ukochana klienta zniknęła przed pięcioma dniami. Ten zaniepokojony, szukał jej w szpitalach i kostnicach, aż wreszcie udał się pod adres, który miała w dowodzie osobistym. Na miejscu zastał kobietę, która przyszła z nim do agencji. Pani Małgorzata wyjaśnia, że jakiś czas temu zgubiła dokumenty i podejrzewa, że ukochana Roberta ukradła jej tożsamość. Malanowski przyjmuje zlecenie. Śledztwo rozpoczyna od rozmowy z informatorem, który może znać historię papierów, Małgorzaty Szymańskiej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także