Malanowski i partnerzy (620)

Malanowski i partnerzy (620)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Była dziewczyna Marka, neurolog Hanna, została oskarżona o korupcję. Oburzony Krupski chce wyjaśnić sprawę. Wkrótce przekonuje się, że lekarka nie powiedziała mu całej prawdy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Marek odbiera telefon od byłej dziewczyny, Hanny, z którą przyjaźni się od chwili rozstania. Ta, zazwyczaj opanowana, kobieta, z zawodu neurolog, ma poważny problem. Detektyw jedzie do niej, by dowiedzieć się, o co chodzi. Na miejscu Hanna mówi mu, że grozi jej zawieszenie w wykonywaniu obowiązków, a o jej dalszym losie ma zadecydować komisja etyki lekarskiej. Okazuje się, że kobietę oskarżono o korupcję i że osoby stawiające jej ten zarzut, dysponują mailami, które mogą być dowodami w sprawie. Krupski jest oburzony. W porozumieniu z szefem przyjmuje zlecenie. Wkrótce stwierdza, że młoda lekarka powiedziała mu jedynie część prawdy o wydarzeniach, które mogą zaważyć na jej przyszłości.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także