Malanowski i partnerzy (567)

Malanowski i partnerzy (567)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Konrad Lenarski. twierdzi, że widział auto, które prowadził jego bliźniak, Radek. Problem w tym, że brat nie żyje od dwóch lat. Konrad uważa, że upozorował on śmierć, by uciec od kłoptów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Anna i Marek są świadkami dziwnej sceny. Nieznany mężczyzna biegnie za samochodem, bezskutecznie błagając, by prowadzący stanął. Zaniepokojeni postanawiają dowiedzieć się, o co chodzi. Goniący - Konrad Lenarski twierdzi, że w auto prowadził jego bliźniak, Radek. Problem w tym, że mężczyzna od dwóch lat nie żyje. Malanowski umawia się z Konradem i jego matką. Lenarski jest pewny, że widział brata. Jego matka zaprzecza, mówiąc że jej drugi syn zginął w wypadku. Tymczasem okazuje się, że kierowcą samochodu, który widzieli Anna i Marek był Szwed, Jan Sorennson. Konrad wpada na pomysł, że Radek upozorował własną śmierć, aby nie musieć spłacać zaciągniętych długów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także