Malanowski i partnerzy (451)

Malanowski i partnerzy (451)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2012   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Detektywi poszukują kilkuletniej Marysi. Przepytują przechodniów. Okazuje się, że w sprawę może być zamieszany Emil, ekscentryczny syn bibliotekarki. Inny trop prowadzi do matki Marysi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) jest szefem biura detektywistycznego w centrum Warszawy, w którym pracują także młodzi detektywi: Marek (Marek Krupski), Tomek (Tomasz Mandes), Anna (Anna Lucińska) i Magda (Magdalena Rembacz). Razem poszukują oni zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanymi i przebiegłymi przeciwnikami.

W tym odcinku

Detektywi biorą udział w poszukiwaniach kilkuletniej Marysi. Razem z matką dziewczynki, Iwoną, przepytują przechodniów. Trafiają na nastolatkę, która poprzedniego wieczoru widziała Marysię. Okazuje się, że w sprawę może być zamieszany Emil, ekscentryczny syn miejscowej bibliotekarki Doroty. Niestety, detektywi nie zastają go w domu. Tymczasem Magda jest świadkiem awantury, jaką w mieszkaniu ich klientki urządził jej pijany konkubent. Wychodzi na jaw, że w czasie, gdy Marysia zaginęła, u niej w domu odbywała się libacja alkoholowa. Detektywi podejrzewają, że oba wydarzenia są ze sobą powiązane.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także