Malanowski i partnerzy (369)

Malanowski i partnerzy (369)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2011   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:W biurze Malanowskiego zjawia się znany aktor Karol Szymczak, który zdradził żonę z poznaną na erotycznym czacie 'Kocicą'. Prosi detektywów, by ją odszukali i przekonali do oddania nagrania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego detektywi: Marta (Marta Leleniewska), Marek (Marek Krupski), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, odszukać zaginione osoby, wytropić zdradzających się małżonków, handlarzy narkotyków czy podejrzanych o zabójstwo. Sprawy, które zlecają im klienci, są często niezwykle trudne i niebezpieczne.

W tym odcinku

W biurze Malanowskiego zjawia się znany aktor Karol Szymczak. Mężczyzna zdradził ostatnio swoją żonę z poznaną na erotycznym czacie kobietą, ukrywającą się pod pseudonimem "Kocica". Będąc pod wpływem alkoholu, zgodził się na filmowanie miłosnych igraszek. Wkrótce dziennikarze jednego z brukowców dowiadują się o istnieniu kompromitującej aktora taśmy i próbują ją przejąć. Karol prosi detektywów, by odszukali "Kocicę" i przekonali ją do oddania nagrania. Tomkowi udaje się umówić z kobietą. Gdy przychodzi do jej domu, znajduje ją martwą. Zostaje także ogłuszony przez tajemniczego napastnika, ukrywającego się w mieszkaniu. Wezwana na miejsce zdarzenia policja podejrzewa detektywa o dokonanie morderstwa. Malanowski i Magda muszą jak najszybciej odnaleźć prawdziwego zabójcę "Kocicy" i oczyścić swojego kolegę z zarzutów. Pierwszy trop prowadzi do byłego chłopaka denatki. Ten przyznaje się do ogłuszenia Tomka, ale twierdzi, że nie zabił kobiety. Sprawa zaczyna się komplikować.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także