Malanowski i partnerzy (321)

Malanowski i partnerzy (321)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2011   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Izabela podejrzewa swego męża o zdradę. Detektywi ustalają, że flirtuje on z Mariolą z kursu savoir-vivre'u. Jej celem jest przejęcie spadku, o którym żona nie wie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego detektywi: Marta (Marta Leleniewska), Marek (Marek Krupski), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, odszukać zaginione osoby, wytropić zdradzających się małżonków, handlarzy narkotyków czy podejrzanych o zabójstwo. Sprawy, które zlecają im klienci, są często niezwykle trudne i niebezpieczne.

W tym odcinku

Do agencji Malanowskiego zgłasza się Izabela, która podejrzewa swojego męża Macieja o zdradę. Mężczyzna 20 lat po ślubie nagle zaczął o siebie dbać. Zmienił styl ubierania się, dietę i rozpoczął regularne ćwiczenia. Detektywom udaje się ustalić, że Maciej flirtuje z Mariolą, koleżanką z kursu savoir-vivre'u. Okazuje się jednak, że kobieta go zwodzi, a jej jedynym celem jest przejęcie pieniędzy, jakie Maciej dostał w spadku, ale nie powiedział o nich żonie. Zespół Malanowskiego postanawia wyjaśnić sprawę do końca.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także