Malanowski i partnerzy (320)

Malanowski i partnerzy (320)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2011   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Arek nie może dojść do siebie po samobójczej śmierci matki. Zauważa, że ktoś zostawia na jej grobie kwiaty i liściki. Podejrzewa, że Zbigniew nie jest jego biologicznym ojcem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego detektywi: Marta (Marta Leleniewska), Marek (Marek Krupski), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, odszukać zaginione osoby, wytropić zdradzających się małżonków, handlarzy narkotyków czy podejrzanych o zabójstwo. Sprawy, które zlecają im klienci, są często niezwykle trudne i niebezpieczne.

W tym odcinku

Arek Sosnowski nie może dojść do siebie po samobójczej śmierci matki. Pewnego dnia chłopak zauważa, że ktoś zostawia na jej grobie kwiaty i liściki. Zaczyna też podejrzewać, że Zbigniew nie jest jego biologicznym ojcem. Prosi o pomoc w odnalezieniu osoby, która odwiedza grób jego matki. Magda i Tomek jadą na cmentarz. Wkrótce są świadkami bójki między Zbigniewem, a nieznanym mężczyzną. Okazuje się, że to on zostawia kwiaty na grobie matki Arka, nie jest jednak jego ojcem. To dziennikarz śledczy, w którego mieszkaniu detektywi znajdują tajemnicze zdjęcia. Fotografie te wywracają życie Arka do góry nogami...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także