Malanowski i partnerzy (317)

Malanowski i partnerzy (317)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2011   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Ewelina prosi o ochronę brata, skazanego na dożywocie za zgwałcenie i zamordowanie 12-letniej Oli, który warunkowo opuścił więzienie. Ojciec Oli wyznaczył nagrodę za jego zlikwidowanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego detektywi: Marta (Marta Leleniewska), Marek (Marek Krupski), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, odszukać zaginione osoby, wytropić zdradzających się małżonków, handlarzy narkotyków czy podejrzanych o zabójstwo. Sprawy, które zlecają im klienci, są często niezwykle trudne i niebezpieczne.

W tym odcinku

Do agencji zgłasza się Ewelina Krzyżanowska, siostra Ryszarda skazanego na dożywocie za zgwałcenie i zamordowanie dwunastoletniej Oli Wojtczak. Kobieta prosi detektywów, by chronili jej brata, który warunkowo opuścił więzienie. Michał, ojciec zabitej dziewczynki, wyznaczył bowiem nagrodę za jego zlikwidowanie. Wkrótce zespołowi Malanowskiego udaje się uwolnić Ryszarda z rąk chuliganów. Razem z nim jadą do Michała, by prosić go odwołanie nagrody. Ten jednak pozostaje nieugięty. Ryszard twierdzi, że jest niewinny i postanawia sam odszukać prawdziwego zabójcę Oli. Tymczasem jego siostra zostaje porwana.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także