Malanowski i partnerzy (208)

Malanowski i partnerzy (208)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2010   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Tomasz Mandes
W skrócie:Przerażona kobieta twierdzi, że jej mąż przed chwilą utopił się w basenie. Okazuje się jednak, że kilka dni temu wyjechał on w podróż służbową...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trójka detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura mieszczącego się w centrum Warszawy. Jego szefem jest Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak), a partneruje mu dwójka młodych detektywów: Marta (Marta Leleniewska) i Marek (Marek Krupski). Pomagają oni rozwikłać rodzinne dramaty, poszukują zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanym i przebiegłym przeciwnikiem.

W tym odcinku

Jadący samochodem Bronek widzi przerażoną kobietę, która twierdzi, że jej mąż przed chwilą utopił się w basenie. Okazuje się jednak, że mąż kobiety kilka dni temu wyjechał w podróż służbową. W dodatku kobieta od dawna cierpi z powodu napadów paniki związanych z wodą. Klientka jednak jest pewna, że stało się coś złego i chce, by detektywi odnaleźli jej męża.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także