Magnum (8)
(Magnum, P.I.: The Ugliest Dog in Hawaii)
serial kryminalny USA 1981
Występują: | Tom Selleck, John Hillermann, Larry Manetti, Roger E. Mosley |
---|---|
Reżyseria: | Robert Loggia |
W skrócie: | Thomas na zlecenie Higginsa ma zaopiekować się psem pewnej szacownej damy. Okazuje się, że na czworonoga polują ludzie mafii, bo na psie wytatuowano numer konta w Szwajcarii... |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Detektyw Thomas Magnum (Tom Selleck) jeździ jaskrawoczerwonym ferrari i mieszka w luksusowej posiadłości na Hawajach. Nie jest bogaty, zarządza jedynie majątkiem notorycznie nieobecnego właściciela. Detektywowi pomaga były sierżant Higgins (John Hillermann).
W tym odcinku
Thomas na zlecenie Higginsa ma zaopiekować się psem pewnej szacownej damy. Okazuje się, że na czworonoga polują ludzie mafii. Powodem jest wytatuowany numer konta w Szwajcarii, na którym znajduje się 4 miliony dolarów.
Nagrody
Złoty Glob - aktor drugoplanowy w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym, Złoty Glob - aktor w serialu dramatycznym
Występują (pokaż wszystkich)
-
Tom Selleck
jako Thomas Sullivan Magnum -
John Hillermann
jako Jonathan Quayle Higgins III -
Larry Manetti
jako Orville "Rick" Wright -
Roger E. Mosley
jako Theodore "TC" Calvin -
Patrick Macnee
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Robert Loggia reżyseria