Magda M. (26)

Magda M.

sezon 2 odc. 26

serial obyczajowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Joanna Brodzik, Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka, Katarzyna Bujakiewicz
Reżyseria:Maciej Dejczer, Krzysztof Lang
W skrócie:Waligóra spędza noc w kancelarii. Jagoda sugeruje Łukaszowi i Bartkowi, że spędził tę noc z nią. Waligóra ustala, że jej patronem będzie Bartek. Bartek mówi Magdzie, że Piotr jej nie kocha.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sercowe perypetie ambitnej prawniczki Magdy Miłowicz oraz jej przyjaciół. Zakochana w Piotrze Magda stara się spełnić swoją miłość.

W tym odcinku

Waligóra spędza noc w kancelarii. Próbuje przekonać Kasię, że nie wrócił do domu z powodów służbowych. Ona jednak mu nie wierzy. Jagoda dowiaduje się, że Wiktor spał w pracy. Sugeruje Łukaszowi i Bartkowi, że spędził tę noc z nią. Waligóra ustala z Rajewskim, ojcem Jagody, że jej patronem będzie Bartek. Jagoda jest załamana. Magda, Agata i Mariola starają się pocieszyć Karolinę, która ma żal do męża, że zamiast z nią porozmawiać, wolał spać poza domem. Kasia jest w ciąży, a jej chłopak Maciek w ogóle się tym nie przejmuje. W galerii Arona (Jerzy Zelnik) Sebastian ogląda plakaty swojej wystawy. Między Aronem i jego siostrzeńcem Erykiem (Rafał Mohr) dochodzi do sprzeczki. Bartek próbuje wmówić Magdzie, że Piotr jej nie kocha. Mężczyzna nadal jest w Zurychu u Doroty. Była żona pokazuje mu bilety lotnicze do Warszawy, które zamówiła dla niego i dla siebie. Piotr chce zrobić Magdzie niespodziankę swoim powrotem. Gdy ta proponuje, że przyleci do niego do Zurychu, zniechęca ją do tego pomysłu. Agata przekonana, że Wojtek wkrótce da jej pierścionek zaręczynowy, mówi mu, że spodziewa się brylantu. Mężczyzna musi podjąć ważną decyzję.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)