Magda M. 2 (3)

Magda M. 2 (3)

6.6/10
serial obyczajowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Joanna Brodzik, Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka, Katarzyna Bujakiewicz
Reżyseria:Maciej Dejczer, Krzysztof Lang
W skrócie:W kancelarii Waligóry pojawia się nowa praktykantka - Jagoda Rajewska. Wiktor prowadzi sprawę pani Dzianickiej, którą córka jej męża próbuje pozbawić spadku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sercowe perypetie ambitnej prawniczki Magdy Miłowicz oraz jej przyjaciół. Zakochana w Piotrze Magda stara się spełnić swoją miłość.

W tym odcinku

W kancelarii Waligóry pojawia się nowa praktykantka - Jagoda Rajewska. Jest córką sędziego Trybunału Konstytucyjnego, którego studentem był Waligóra. Wiktor prowadzi sprawę pani Dzianickiej, którą córka jej męża próbuje pozbawić spadku. Waligóra dociera do matki dziewczyny. Okazuje się, że nie jest ona biologiczną córką zmarłego. W kancelarii Piotra pojawia się Julia Szulc. Chce, żeby Piotr odzyskał dla niej pieniądze za sprzedany dom, ponieważ nowy właściciel zwleka z zapłatą. Tymczasem Dorota próbuje spotkać się z Piotrem. On umawia się z byłą żoną, o czym informuje wcześniej Magdę. Dorota wyznaje, że jej związek z Johannem, to już przeszłość. Ma nadzieję, że Piotr do niej wróci, ale kiedy dowiaduje się, że on związał się z Magdą, wycofuje się. Jacek zabiega o względy Marioli. Wojtek nadal, choć niechętnie, ubiera się pod dyktando Agaty. Łukasz wciąż przeżywa rozstanie z narzeczoną i prosi Magdę o radę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)