Magda M. (14)

Magda M.

sezon 1 odc. 14

serial obyczajowy Polska 2005   od 12 lat
Występują:Joanna Brodzik, Paweł Małaszyński, Katarzyna Bujakiewicz, Ewa Kasprzyk
Reżyseria:Jacek Borcuch, Maciej Dejczer
W skrócie:Magda jedzie z Piotrem do Olsztyna. Prawniczka spotyka się z ojcem. Dowiaduje się, że powodem rozstania rodziców był mężczyzna, z którym spotykała się Teresa. Magda nie chce w to wierzyć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Miłowicz (Joanna Brodzik) i Piotr Korzecki (Paweł Małaszyński) są wziętymi prawnikami. Kiedyś razem studiowali, dziś pracują w różnych kancelariach adwokackich. Ich drogi raz po raz się przecinają. Na pozór stworzeni dla siebie, w żaden sposób nie mogą się porozumieć. Przeszkadzają im w tym przede wszystkim doświadczenia życiowe. Oboje są zranieni emocjonalnie i nie bardzo potrafią sobie z tym poradzić. Magda i Piotr czują wzajemne przyciąganie, ale są zbyt ambitni i niezależni, aby mu się poddać.

W tym odcinku

Magda wyjeżdża z Piotrem do rodzinnego Olsztyna. Bartek złości się z powodu jej nieobecności w kancelarii, ale Waligóra wyjaśnia mu, że jego koleżanka ma kilka dni wolnego. W sądzie Bartek ponownie wypytuje szefa o nieobecność Magdy, ale ten dyplomatycznie nic nie zdradza. W Olsztynie Magda znajduje wreszcie czas, by przemyśleć ostatnie wydarzenia. Postanawia spotkać się z ojcem. Teresa, która jest przeciwna temu spotkaniu, próbuje wybić córce ten pomysł z głowy. Ona jednak podjęła już decyzję. Podczas spotkania Magda dowiaduje się, że powodem rozstania jej rodziców był inny mężczyzna, z którym spotykała się wówczas Teresa. Początkowo Magda nie chce w to wierzyć. Wkrótce potem Teresa potwierdza te informacje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)