Magda M. (12)

Magda M.

sezon 1 odc. 12

serial obyczajowy Polska 2005   od 12 lat
Występują:Joanna Brodzik, Paweł Małaszyński, Katarzyna Bujakiewicz, Ewa Kasprzyk
Reżyseria:Jacek Borcuch, Maciej Dejczer
W skrócie:Magda jest w złym nastroju; podobnie jak Piotr. Oboje spotykają się w sądzie; są zakłopotani tym spotkaniem. Wojtek i Agata zapraszają ich na imprezę z okazji swego pierwszego pocałunku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Miłowicz (Joanna Brodzik) i Piotr Korzecki (Paweł Małaszyński) są wziętymi prawnikami. Kiedyś razem studiowali, dziś pracują w różnych kancelariach adwokackich. Ich drogi raz po raz się przecinają. Na pozór stworzeni dla siebie, w żaden sposób nie mogą się porozumieć. Przeszkadzają im w tym przede wszystkim doświadczenia życiowe. Oboje są zranieni emocjonalnie i nie bardzo potrafią sobie z tym poradzić. Magda i Piotr czują wzajemne przyciąganie, ale są zbyt ambitni i niezależni, aby mu się poddać.

W tym odcinku

Magda jest w złym nastroju, twierdzi jednak, że to z niewyspania. Piotr także nie ma dobrego humoru. Mariola domyśla się, że jego stan ma związek z Magdą. Sebastian uważa, że Magda popełniła błąd, zrywając kontakty z Piotrem. Oboje spotykają się na korytarzu w sądzie, dokąd Magda przyszła z Martą na pierwszą sprawę rozwodową. Są zakłopotani tym niespodziewanym spotkaniem. Wojtek dowiaduje się od Piotra, że między nim a Magdą nic nie ma i nie będzie. Wojtek i Agata organizują spotkanie z okazji pierwszego pocałunku. Zaproszeni są Magda i Piotr oraz Mariola i Sebastian. W czasie spotkania Magda i Piotr czują się bardzo niezręcznie. Piotr stara się maskować skrępowanie żartami. Nagle dzwoni Teresa. Okazuje się, że do Olsztyna przyjechał ojciec Magdy (Piotr Fronczewski).

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)