Magda M. (10)

Magda M.

sezon 1 odc. 10

serial obyczajowy Polska 2005   od 12 lat
Występują:Joanna Brodzik, Paweł Małaszyński, Katarzyna Bujakiewicz, Ewa Kasprzyk
Reżyseria:Jacek Borcuch, Maciej Dejczer
W skrócie:Magda ma wolny dzień. Nie ma pomysłu jak go wykorzystać i postanawia zajrzeć do kancelarii. Na miejscu Bartek prosi ją o pomoc w pewnej sprawie. Magda postanawia pomóc koledze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Miłowicz (Joanna Brodzik) i Piotr Korzecki (Paweł Małaszyński) są wziętymi prawnikami. Kiedyś razem studiowali, dziś pracują w różnych kancelariach adwokackich. Ich drogi raz po raz się przecinają. Na pozór stworzeni dla siebie, w żaden sposób nie mogą się porozumieć. Przeszkadzają im w tym przede wszystkim doświadczenia życiowe. Oboje są zranieni emocjonalnie i nie bardzo potrafią sobie z tym poradzić. Magda i Piotr czują wzajemne przyciąganie, ale są zbyt ambitni i niezależni, aby mu się poddać.

W tym odcinku

Magda ma wolny dzień. Ponieważ nie ma pomysłu jak go wykorzystać, postanawia zajrzeć na chwilę do kancelarii. Na miejscu Bartek prosi ją, aby pomogła mu w pewnej sprawie. Początkowo Magda waha się, jednak postanawia pomóc koledze. Spotyka się z klientem i dowiaduje się, że sprawa dotyczy... tortów weselnych. W tym samym czasie Teresa, bez wiedzy Magdy, umawia się na spotkanie z Sebastianem. Zamierza go wypytać o relacje jej córki z Piotrem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)