Madame

Madame

6.3/10 6.1/10
KOMEDIODRAMAT Francja 2017   od 12 lat
Występują:Toni Collette, Harvey Keitel, Rossy de Palma, Michael Smiley
Reżyseria:Amanda Sthers
W skrócie:Anne chce wyprawić luksusowe przyjęcie. Okazuje się, że na zaproszenie odpowiedziało trzynaście osób. Przesądna gospodyni namawia pokojówkę Marię do udawania tajemniczej, hiszpańskiej arystokratki.
Aby uniknąć wizerunkowej wpadki, snobistyczna pani domu każe na przyjęciu zasiąść do stołu swej pokojówce, by wkrótce tego pożałować, bowiem dziewczyna błyskawicznie odnosi sukces towarzyski.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 2 maja
za 6 dni
12:40 CANAL+ Film (z napisami)

Opis

Anne (Toni Collette) i Bob (Harvey Keitel) Fredericks to zamożna, dobrze sytuowana para z Ameryki. Postanawiają wnieść nieco pikanterii do swojego skostniałego związku. Przenoszą się do urokliwej posiadłości w Paryżu. Tam decydują się wyprawić luksusowe przyjęcie. Niestety, podczas przygotowań okazuje się, że na zaproszenie odpowiedziało dokładnie trzynaście osób. Przesądna gospodyni jest gotowa zrobić wszystko, żeby zapobiec nieszczęściu. Namawia lojalną pokojówkę, Marię (Rossy de Palma), do udawania tajemniczej, hiszpańskiej arystokratki. Amanda Sthers jest nie tylko reżyserem, ale też scenarzystką filmu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)