Madam Secretary (21)

Madam Secretary (21)

(The Kill List)

serial obyczajowy USA 2014   od 12 lat
Występują:Téa Leoni, Geoffrey Arend, Tim Daly, Patina Miller
Reżyseria:Edward Ornelas
W skrócie:Elizabeth przygotowuje się do spotkania z prezydentem Iranu, Shirazem, którego chce nakłonić do podpisania traktatu o zakazie stosowania broni jądrowej. Odkrywa spisek na życie dyplomaty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Była analityczka CIA i profesor politologii - Elizabeth McCord - zostaje sekretarzem stanu Stanów Zjednoczonych. Mimo natłoku codziennych obowiązków kobieta próbuje połączyć życie zawodowe z rodzinnym. "Madam Secretary" to amerykański serial telewizyjny w konwencji dramatu politycznego, stworzony przez Barbarę Hall i wyprodukowany przez Lori McCreary oraz Morgana Freemana.

W tym odcinku

Elizabeth przygotowuje się do spotkania z prezydentem Iranu, Shirazem, którego chce nakłonić do podpisania traktatu o zakazie stosowania broni jądrowej. Przy okazji odkrywa spisek, mający na celu zamordowanie dyplomaty na terenie Stanów Zjednoczonych. Jednocześnie musi sobie poradzić ze sprawą aktywistów na rzecz praw człowieka, którzy protestują przeciwko planom ukamienowania w Iranie homoseksualisty. Z kolei z powodu stresu pourazowego w swoim grafiku ma także spotkania z terapeutą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)