Maczeta zabija

5.6/10

(Machete Kills)

FILM SENSACYJNY Rosja/USA 2013   od 16 lat
Występują:Danny Trejo, Mel Gibson, Demián Bichir, Amber Heard
Reżyseria:Robert Rodriguez
W skrócie:Najemnik podejmuje się misji, która zaważy na losie świata. Sequel krwawej historii zainspirowanej kinem klasy B.
Danny Trejo jeszcze raz w roli szytej na niego: Maczeta uwolni się od kłopotów, jesli na zlecenie rządów napsuje krwi międzynarodowemu handlarzowi broni.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Podczas operacji przeciwko meksykańskim przestępcom z rąk złoczyńców ginie Sartana (Jessica Alba). O zbrodnię zostaje niesłusznie oskarżony jej partner Maczeta (Danny Trejo), były agent federalny i nieustraszony pogromca przestępców. Prezydent Stanów Zjednoczonych (Charlie Sheen) ułaskawia go i zleca mu tajną misję. Maczeta musi schwytać Mendeza (Demian Bichir), który planuje nuklearny atak na Waszyngton. Byłemu agentowi pomaga atrakcyjna miss San Antonio (Amber Heard). Maczeta nawiązuje kontakt z Cerezą (Vanessa Hudgens), kochanką Mendeza, pracującą w domu publicznym Desdemony (Sofía Vergara). Niebawem mężczyzna trafia na trop o wiele groźniejszego spisku. Odkrywa, że mocodawcą przestępcy jest miliarder Luther Voz (Mel Gibson). Psychopatyczny bogacz, zajmujący się handlem bronią, zamierza doprowadzić do ogólnoświatowych zamieszek. Maczeta ma zaledwie dobę, aby go powstrzymać. Kolejny film Roberta Rodrigueza o przygodach byłego agenta federalnego. W roli wroga Maczety występuje dwukrotny laureat Oscara, Mel Gibson. W filmie pojawia się także debiutująca na dużym ekranie wokalistka Lady Gaga.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)