MacGyver (5)

MacGyver (5)

(MacGyver 2: Final Approach)

serial sensacyjny USA 1986   od 12 lat
Występują:Richard Dean Anderson, Dana Elcar, Ramón Franco, Bruce McGill
Reżyseria:Alexander Singer
W skrócie:Samolot, którym podróżował MacGyver i grupa nastolatków z ośrodka dla trudnej młodzieży, rozbija się w dziczy. Agent musi wykazać się pomysłowością, by uratować siebie i towarzyszy podróży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

MacGyver (Richard Dean Anderson) jest agentem specjalnym, który pracuje dla fundacji Phoenix, prywatnej organizacji zajmującej się ściganiem przestępców. Nie ma dla niego sytuacji bez wyjścia. Sporadycznie używa broni palnej, jego największym orężem jest intelekt, niespożyta energia i kondycja fizyczna. Za pomocą sznurka, kajzerki i spinacza wysadza drzwi do siedziby narkotykowego bossa, a z siatki na włosy i proszku do prania konstruuje spadochron. Tak wyposażony stawia czoło zarówno mafiosom, przywódcom sekt, jak również nieuczciwym właścicielom sklepów. Dla niego ratowanie świata to chleb powszedni.

W tym odcinku

Samolot, którym podróżował MacGyver i grupa nastolatków z ośrodka dla trudnej młodzieży, rozbija się w dziczy. Genialny agent musi wykazać się pomysłowością, by uratować siebie i towarzyszy podróży.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także