MacGyver 2 (16)

MacGyver 2 (16)

(MacGyver 2: Hammock + Balcony)

serial akcji USA 2017   od 12 lat
Występują:Lucas Till, George Eads, Tristin Mays, Justin Hires
Reżyseria:Eagle Egilsson
W skrócie:Syn serbskiego zbrodniarza wojennego spędza miesiąc miodowy na południu Francji. Leanna, Bozer, Mac i Riley mają schwytać ojca chłopaka. Jack namawia Elwooda i Jill, by włamali się do domu Webber.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja remake'u kultowego serialu z lat 80. XX w. Choć nowy MacGyver, w tej roli znany z "X-Mena" Lucas Till, jest młodszy od pierwowzoru, to jednak wciąż dzięki swym konstruktorskim zdolnościom ratuje świat przed zagładą. Działając na zlecenie Fundacji Fenix, korzysta ze wsparcia niezawodnych współpracowników: Jacka Daltona (George Eads), Nikki Carpenter (Tracy Spiridakos) i Riley Davis (Tristin Mays). W drugiej serii serialu spieszy z pomocą m.in. sekretarzowi obrony USA, jednocześnie wciąż tropiąc nieuchwytnego dotąd Murdoca.

W tym odcinku

Niestroniący od hulaszczego trybu życia syn serbskiego zbrodniarza wojennego spędza miesiąc miodowy w ekskluzywnej willi na południu Francji. Matty wysyła Leannę, Bozera, Maca i Riley na tajną misję, której celem jest pochwycenie ojca chłopaka. Tymczasem Jack namawia Elwooda i Jill na włamanie się do domu Webber. Chce bowiem odkryć, co funkcjonariuszka ukrywa przed Angusem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)