x
MacGyver 2 (10)

MacGyver 2 (10)

(MacGyver 2: War Room + Ship)

serial akcji USA 2017-2018   od 12 lat
Występują:Lucas Till, George Eads, Tristin Mays, Justin Hires
Reżyseria:Tawnia McKiernan
W skrócie:Angus stara się uwolnić naukowców uwięzionych na Oceanie Arktycznym. Jack pomaga Elwoodowi w rozprawieniu się ze swoją przeszłością. Bozer i Leanna zmagają się z rozwiązaniem kolejnego testu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 28 maja
za 6 dni
19:15 AXN (z napisami)
wtorek, 28 maja
za 6 dni
23:00 AXN (z napisami)
środa, 29 maja
za 7 dni
15:30 AXN (z napisami)

Opis

Kontynuacja remake'u kultowego serialu z lat 80. XX w. Choć nowy MacGyver, w tej roli znany z "X-Mena" Lucas Till, jest młodszy od pierwowzoru, to jednak wciąż dzięki swym konstruktorskim zdolnościom ratuje świat przed zagładą. Działając na zlecenie Fundacji Fenix, korzysta ze wsparcia niezawodnych współpracowników: Jacka Daltona (George Eads), Nikki Carpenter (Tracy Spiridakos) i Riley Davis (Tristin Mays). W drugiej serii serialu spieszy z pomocą m.in. sekretarzowi obrony USA, jednocześnie wciąż tropiąc nieuchwytnego dotąd Murdoca.

W tym odcinku

Angus stara się uwolnić naukowców uwięzionych na Oceanie Arktycznym. Tymczasem Jack decyduje się na śmiały krok - porywa Elwooda, dzięki czemu niespodziewanie pomaga mu w rozprawieniu się ze swoją przeszłością. Bozer i Leanna zmagają się z rozwiązaniem kolejnego testu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także