x
MacGyver (15)

MacGyver (15)

(MacGyver: Magnifying Glass)

serial akcji USA 2016-2017   od 12 lat
Występują:Lucas Till, Tristin Mays, Justin Hires, Meredith Eaton
Reżyseria:Stephen Herek
W skrócie:San Francisco. O zmroku ginie przechadzająca się po parku para zakochanych, Vanessa Frank i Daniel Lee. Okazuje się, że denatka była chrześnicą Matty. Angus angażuje się w śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Remake kultowego serialu z lat 80. XX w. z Richardem Deanem Andersonem w roli głównej. W nowej wersji w tytułowego MacGyvera wciela się Lucas Till, aktor znany z filmu "X-Men". Angus MacGyver (Lucas Till) zostaje zwerbowany do tajnej organizacji, w której, dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom, rozwiązuje najtrudniejsze sprawy. Młody agent potrafi wybrnąć z każdej sytuacji. W dodatku umie zrobić coś z niczego. W misjach pomagają mu niezawodni współpracownicy: Jack Dalton (George Eads, znany z serialu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas"), Nikki Carpenter (Tracy Spiridakos) i Riley Davis (Tristin Mays, aktorka kojarzona z rolami w serialach "Agentka o stu twarzach" i "Pamiętniki wampirów").

W tym odcinku

San Francisco. O zmroku ginie przechadzająca się po parku para zakochanych, Vanessa Frank i Daniel Lee. Sposób działania mordercy do złudzenia przypomina zbrodnie dokonywane na przełomie lat 60. i 70. XX w. przez nieobliczalnego Zodiaka. Okazuje się, że denatka była chrześnicą Matty. Angus angażuje się w rozwikłanie tej tajemniczej zbrodni. Przy użyciu narzędzia do zbierania pyłu elektrostatycznego i nadajnika Wi-Fi znajduje pierwszy ślad - odcisk buta.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)