Luis i obcy

Luis i obcy

6.0/10

(Luis und die Aliens)

FILM ANIMOWANY Luksemburg/Niemcy/Dania 2018   od 7 lat
Reżyseria:Christoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein, Sean McCormack
W skrócie:Luis, syn ufologa Armina, jest bardzo samotny. Pewnej nocy na podwórku przed jego domem rozbija się statek kosmiczny. Między chłopcem a gośćmi z odległej galaktyki nawiązuje się nić porozumienia.
Syn ufologa, który wciąż poszukuje śladów życia poza Ziemią, okazuje życzliwość trójce kosmitów, których spodek rozbił się na podwórzu, a w zamian zyskuje pomoc w rozwiązaniu kłopotów.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Luis jest bardzo samotny. Nie ma żadnych przyjaciół, a jego ojciec - ufolog Armin - poświęca cały swój czas na poszukiwanie dowodów istnienia pozaziemskich cywilizacji. Pewnej nocy na podwórku przed domem chłopca rozbija się statek kosmiczny, pilotowany przez trójkę rezolutnych, przyjaznych obcych. Między Luisem a gośćmi z odległej galaktyki nawiązuje się nić porozumienia. Postanawia ukryć kosmitów przed tatą, który jest przekonany, że wszelkie istoty pozaziemskie mają złe intencje. Jednocześnie pomaga nowym przyjaciołom znaleźć sposób na powrót do domu. Zaczyna fantazjować o wielkiej kosmicznej przygodzie. W polskiej wersji językowej głosów postaciom użyczyli m.in. Jarosław Boberek, Klaudiusz Kaufmann, Paweł Domagała, Antoni Scardina, Małgorzata Kożuchowska czy Kamil Kula.

Twórcy (pokaż wszystkich)