Ludzie gór 7: Niczego nie odkładaj na później (10)

Ludzie gór 7: Niczego nie odkładaj na później (10)

(Mountain Men: Lost Time is Never Found)

serial dokumentalny USA 2018
W skrócie:W środku zimy nadchodzi odwilż. Zmiana pogody może wpłynąć na efekty pracy Toma. Eustace musi zapewnić sobie dopływ wody do domu. Jason i Mary chcą zadbać o stałe zaopatrzenie w żywność.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy osób mieszkających w odległych zakątkach gór Ameryki Północnej, z dala od cywilizacji i zdobyczy techniki. Świadomie zdecydowali się oni na spartańskie życie w bliskości z naturą, gdzie o przetrwaniu decydują umiejętności przekazane przez przodków. Mężczyźni są doskonałymi myśliwymi, gdyż polowania są ich jedynym źródłem utrzymania i sposobem na zdobycie pożywienia. Osadnicy codziennie stawiają czoło licznym niebezpieczeństwom i wielokrotnie muszą zmagać się z surowymi warunkami atmosferycznymi. Śmiertelne zagrożenie stanowią dla nich zwłaszcza drapieżniki.

W tym odcinku

W środku zimy nadchodzi odwilż. Zmiana pogody może wpłynąć na efekty pracy Toma. Eustace musi zapewnić sobie dopływ wody do domu. Jason i Mary chcą zadbać o stałe zaopatrzenie w żywność. Morgan i Margaret zaś dokładają starań, aby ukończyć ważny projekt. Mike wyrusza na polowanie.