Ludzie gór 7: Burza (13)

Ludzie gór 7: Burza (13)

(Mountain Men: The Rising Storm)

serial dokumentalny USA 2018
W skrócie:Z powodu burzy śnieżnej Marty ma mnóstwo pracy. Morgan i Margaret muszą oczyścić pas startowy. Eustace zamierza wznowić działalność przynoszącą mu zyski. Jason znajduje prawdziwy skarb dla kowala.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy osób mieszkających w odległych zakątkach gór Ameryki Północnej, z dala od cywilizacji i zdobyczy techniki. Świadomie zdecydowali się oni na spartańskie życie w bliskości z naturą, gdzie o przetrwaniu decydują umiejętności przekazane przez przodków. Mężczyźni są doskonałymi myśliwymi, gdyż polowania są ich jedynym źródłem utrzymania i sposobem na zdobycie pożywienia. Osadnicy codziennie stawiają czoło licznym niebezpieczeństwom i wielokrotnie muszą zmagać się z surowymi warunkami atmosferycznymi. Śmiertelne zagrożenie stanowią dla nich zwłaszcza drapieżniki.

W tym odcinku

W Alasce szaleje burza śnieżna. Z powodu wyjątkowo niekorzystnej aury Marty ma mnóstwo pracy. Morgan i Margaret muszą oczyścić pas pod samolot. Eustace zaś zamierza wznowić działalność przynoszącą mu zyski, a Jason znajduje prawdziwy skarb dla kowala.

Zobacz także