Ludzie gór 3: Inicjacja (7)
(Mountain Men: Rite of Passage)
| W skrócie: | Puma przedostaje się na terytorium Richiego Lewisa. Mężczyzna musi bronić swojego domu przed drapieżnikiem. Tymczasem w Nowym Meksyku syn Kyle'a, Ben, usiłuje poskromić dzikiego konia. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Historie ludzi mieszkających w odległych zakątkach gór Ameryki Północnej, z dala od cywilizacji i zdobyczy techniki. Eustace Conway, Tom Oar, Marty Meierotto, Rich Lewis, Charlie Tucker, Kyle Bell i ich bliscy świadomie zdecydowali się na spartańskie życie w bliskości z naturą, gdzie o przetrwaniu decydują umiejętności przekazane przez przodków. Bohaterowie programu są doskonałymi myśliwymi. Polowania są ich jedynym źródłem utrzymania i sposobem na zdobycie pożywienia. Osadnicy codziennie stawiają czoło licznym niebezpieczeństwom i wielokrotnie muszą zmagać się z surowymi warunkami atmosferycznymi.
W tym odcinku
Puma przedostaje się na terytorium Richiego Lewisa. Mężczyzna musi bronić swojego domu przed drapieżnikiem. Tymczasem w Nowym Meksyku syn Kyle'a, Ben, usiłuje poskromić dzikiego konia. Wcześniejsza próba okazała się nieskuteczna.
Zobacz także
- Lodowate łowiska: Inicjacja (1) - serial dokumentalny - noc pon./wt., 17 na 18 listopada 3:15
